سازمان حج و زیارت

اولویت های حج تمتع ۹۵ اعلام شد

تمام دارندگان قبض ودیعه گذاری علی الحساب حج تمتع تا ۲۰ خرداد ۱۳۸۵، می توانند از روز ۲۳، ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه سال جاری بر حسب استان محل سکونت برای ثبت نام به کاروان ها مراجعه کنند.اطلاعات کاروان های حج سال ۱۳۹۵ به همراه اسامی مدیران کاروان، در استان ها، روزهای ۲۰ و۲۱ بهمن ماه از طریق روزنامه های کثیرالانتشار محلی به چاپ خواهد رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، تمام دارندگان قبض ودیعه گذاری علی الحساب حج تمتع تا ۲۰ خرداد ۱۳۸۵، می توانند از روز ۲۳، ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه سال جاری بر حسب استان محل سکونت برای ثبت نام به کاروان ها مراجعه کنند.

اطلاعات کاروان های حج سال ۱۳۹۵ به همراه اسامی مدیران کاروان، در استان ها، روزهای ۲۰ و۲۱ بهمن ماه از طریق روزنامه های کثیرالانتشار محلی به چاپ خواهد رسید.

واجدان شرایط تشرف به حج تمتع امسال می توانند علاوه بر مراجعه حضوری به هر یک از مدیران کاروان ها به صورت غیر حضوری نیز از طریق پایگاه اینترنتیwww.haj95.haj.irکاروان مورد نظر خود را انتخاب و مراحل ثبت نام را دنبال کنند.

سازمان حج وزیارت با اعلام اینکه گذرنامه بین المللی واجدین شرایط تشریف می بایست حداقل تا نیمه اسفند سال ۱۳۹۵ اعتبار داشته باشد از کسانی که فاقد گذرنامه هستند و یا اعتبار گذرنامه آنان کمتر از تاریخ اعلام شده است خواست در فرصت مناسب نسبت به دریافت و یا تمدید مهلت گذرنامه خود به صورت انفرادی اقدام کنند.

ضمنا تمامی کسانی که قصد واگذاری قبوض ودیعه گذرای حج تمتع خود را به بستگان درجه یک(پدر، مادر، برادر، خواهر، و فرزند) دارند و یا قبلا واگذار کرده اند لیکن در سامانه جامع نقل و انتقال ثبت و طی مراحل نکرده اند می بایست قبل از فرارسیدن روز ثبت نام مراتب انتقال را حتما در سامانه اعلام شده با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات زیارتی مجاز در استان یا شهرستان خود ثبت و مراحل مربوطه را طی کنند.

اطلاعیه تکمیلی سازمان حج در زمینه مشمولین تشرف به حج و ثبت نام در کاروان ها در روز شنبه، یکشنبه به تاریخ ۱۷ و ۱۸ بهمن ماه در روزنامه ‌ها به چاپ خواهد رسید.

گفتنی است، امسال نیز هزینه اعزام به حج تمتع در دو قسط از زائران دریافت خواهد شد.

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه سایت مشعر در حال تکمیل شدن می باشد، این فروشگاه در حال حاضر صرفا" جهت معرفی محصولات مشعر است. جهت تهیه محصولات متنوع حوزه حج و زیارت می توانید با شماره 02164512003 فروشگاه مرکزی مشعر تماس بگیرید.