لوگوی بعثه حج

تکذیب خبر منتسب به سرپرست حجاج ایرانی پیرامون توصیه به حجاج ایرانی

یک مقام مسئول درروابط عمومی بَعثه مقام معظم رهبری اظهارات منتسب به سرپرست حجاج ایرانی مبنی براینکه به حجاج گفته بودیم زودتر از ساعت ۹:۱۰ به سمت رمی‌جمرات نروند ، گوش نکردند، دچار حادثه شدند را تکذیب کرد.
روابط عمومی بعثه مقام معظم رهبری اظهارات منتسب به سرپرست حجاج ایرانی مبنی براینکه به حجاج گفته بودیم زودتر از ساعت ۹:۱۰ به سمت رمی‌جمرات نروند ، گوش نکردند، دچار حادثه شدند را تکذیب کرد.

یک مقام مسئول در روابط عمومی بعثه مقام معظم رهبری گفت بعضی مطالب نقل شده در برخی سایت های خبری از حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکر در دیدار با آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید در قم درخصوص اینکه به حجاج گفته شده بود زودتر از ساعت ۹:۱۰ به سمت رمی‌جمرات نروند، گوش نکردند، دچار حادثه شدند صحت ندارد.

گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از این مقام مسئول حاکیست در پی دیدار سرپرست حجاج ایرانی با مراجع عظام تقلید در قم برخی سایت های خبری به نقل از ایشان عبارت به ” حجاج گفته بودیم زودتر از ساعت ۹:۱۰ به سمت رمی‌جمرات نروند، گوش نکردند، دچار حادثه شدند ” را عنوان کردند که صحت ندارد و به شدت تکذیب می شود.

وی افزود : انتساب چنین اظهاراتی شیطنت خبری است و خبرگزاری ها و سایت های خبری با توجه به اهمیت و ابعاد حادثه منا از انتشار این گونه مطالب پرهیز کنند.

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه سایت مشعر در حال تکمیل شدن می باشد، این فروشگاه در حال حاضر صرفا" جهت معرفی محصولات مشعر است. جهت تهیه محصولات متنوع حوزه حج و زیارت می توانید با شماره 02164512003 فروشگاه مرکزی مشعر تماس بگیرید.