81915369-70437080

ثبت نام قطعی در کاروان های عتبات ایام عرفه و عاشورا از فردا آغاز می شود

سازمان حج و زیارت اعلام کرد: پذیرفته شدگان قرعه کشی این دوره از پیش ثبت نام های عتبات از ساعت ۹ صبح فردا می توانند بر اساس زمان مشخص شده برای هر یک از اولویت ها، ثبت نام خود را قطعی نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛ در اطلاعیه این سازمان آمده است: متقاضیانی که در این دوره از پیش ثبت نام عتبات عالیات شرکت نموده اند،  می توانند به سایت پیش ثبت نام به نشانی atabat.haj.ir مراجعه و با وارد نمودن کد رهگیری و کد ملی خود از نتایج قرعه کشی مطلع گردند.

این اطلاعیه می افزاید: پذیرفته شدگان در قرعه کشی بر اساس زمان مشخص شده برای هریک از اولویت ها می توانند جهت قطعی نمودن ثبت نام و تعیین تاریخ اعزام کاروان خود اقدام خواهند نمایند.

لازم بذکر است:  ثبت نام در کاروانها از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۲۴ مرداد ماه همزمان با میلاد حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع)آغاز و پذیرفته شدگان بر اساس اولویتهای خود می توانند به بخش ثبت نام سایت ( لینک قطعی کردن ثبت نام) مراجعه و یا با حضور در دفاتر مجاز زیارتی تحت پوشش سازمان حج و زیارت، کاروان و تاریخ اعزام خود را تعیین نمایند.

هر یک از اولویت های بر اساس زمان های مشخص شده می توانند برای قطعی نمودن ثبت نام خود اقدام نمایند.

– اولویتهای ( ۱ و ۲ ) از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه مورخ ۹۵/۰۵/۲۴
– اولویتهای (۳ و ۴) از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۹۵/۰۵/۲۴
– اولویتهای (۵ و ۶) از ساعت ۱۱ صبح روز یکشنبه مورخ ۹۵/۰۵/۲۴
– اولویت (۷) از ساعت ۱۲ ظهر روز یکشنبه مورخ ۹۵/۰۵/۲۴
– اولویتهای (۸و۹) از ساعت ۱۴ ظهر روز یکشنبه مورخ ۹۵/۰۵/۲۴
– اولویتهای (۱۰و۱۱) از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه مورخ ۹۵/۰۵/۲۵
– اولویت (۱۲) از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۹۵/۰۵/۲۵
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه سایت مشعر در حال تکمیل شدن می باشد، این فروشگاه در حال حاضر صرفا" جهت معرفی محصولات مشعر است. جهت تهیه محصولات متنوع حوزه حج و زیارت می توانید با شماره 02164512003 فروشگاه مرکزی مشعر تماس بگیرید.