139310071207427414382384

جهت آشنائی با محصولات فرهنگی هنری مشعر (کتاب) از قسمت فروشگاه سایت مشعر دیدن فرمایید.

موسسه فرهنگی مشعر، ناشر برتر در حوزه حج وزیارت است که با بیش از ۷۰۰  عنوان کتاب در حوزه‌های تاریخی، اعتقادی، مناسک، ادعیه و زیارت، آموزشی، مهدویت و شیعه شناسی در میان ناشران مختلف نقش پرنگ و کم نظیری را دارد.

همچنین در این مؤسسه بیش از ۱۰۰ عنوان کتاب به زبان‌های عربی، انگلیسی، اردو و ترکی استانبولی منتشر شده است.

مشعر در محصولات خود گنجینه نفیس و بی‌نظیر از تصاویر مکه مکرمه، مدینه منوره، عتبات عالیات و سوریه را به نمایش گذاشته است و در راه اعتلای خدمات فرهنگی در زمینه‌های پژوهشی، تحقیقی، چاپ و نشر هرگونه کتب، نشریه و بروشور و انجام تمامی امورات سمعی و بصری، تولید لوح‌های فشرده و فیلم‌های آموزشی و مولتی مدیا در رابطه با موضوع حج و زیارت به طور مستقیم و غیر مستقیم فعالیت کرده است که در قسمت فروشگاه فقط کتابهای منتشر شده خود را به نمایش گذاشته  است.

این موسسه مجموعه ای است که در طول چندین سال گذشته از تجربیات ارزنده ای برخوردار بوده و با وجود سابقه خود خدمات ارزشمندی در جهت نشر و توسعه فرهنگ حج و معارف دینی در ابعاد گوناگون فقهی، تاریخی، عرفانی، سیاسی و اجنماعی آن وعتبات عالیات و اماکن متبرکه سوریه و نیز بازکاوی و تجدید چاپ آثار پیشین بوجود آورده است و در راه خدمت به فرهنگ و آئین دینی و مذهبی عزم خود را جزم کرده، و هیچ هدفی را والاتر و مهمتراز کمک به اعتلای فرهنگ ناب اسلامی نمی‌داند.

موسسه تاکنون به انتشار کتب قرآن و تفسیر، آداب اخلاق، اسرار و معارف حج، احکام و مناسک، اعتقادات، آثار تاریخی، ادعیه و زیارات، سفرنامه‌ها و خاطرات، شعر و ادب، آلبوم مصوّر، نشریات امور داخلی حج و آثار متفرقه به زبان‌های رایج دنیا فعالیت داشته است.

موسسه فرهنگی هنری مشعر در مدت ۱۵ سال از آغاز تاکنون بیش از ۷۰۰ عنوان کتاب چاپ و تولید کرده است که از لحاظ کمّی و کیفی در این راستا رکورد دار چاپ کتب احکام و مناسک در صنعت چاپ و نشر کتاب در سطح کشور است.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه سایت مشعر در حال تکمیل شدن می باشد، این فروشگاه در حال حاضر صرفا" جهت معرفی محصولات مشعر است. جهت تهیه محصولات متنوع حوزه حج و زیارت می توانید با شماره 02164512003 فروشگاه مرکزی مشعر تماس بگیرید.