خدمات

چاپ و صحافی:

چاپخانه موسسه فرهنگی هنری مشعر در تیرماه سال ۱۳۸۴ افتتاح شد. این چاپخانه با دارا بودن امکانات و تجهیزات کامل و سالن‌های تولید و انبارهای وسیع یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های تولید کتاب در استان قم بوده و با دارا بودن ۵ دستگاه چاپ پشت‌ورو زن و دورنگ و چهار رنگ با توانایی تولیدی معادل ۳ میلیون صفحه کتاب در شیفت (حدود ده هزار جلد کتاب ۳۲۰ صفحه ایی) در قطع‌های مختلف جیبی، پالتویی، رقعی، وزیری و رحلی برای کتاب‌های پرتیراژ در واحد چاپ ، خط کامل صحافی چسب گرم با ۲۱ خانه ترتیب و ۱۸ خانه چسب و با توانایی تا و ترتیب و چسب زنی و برش و بسته‌بندی فرم‌های چاپ‌شده تا حدود پانزده هزار جلد در شیفت و نیز خط کامل صحافی جلدسخت شامل جلدهای سلفونی و گالینگور با توانایی تولید یک‌میلیون جلد در سال وظیفه تولید انواع محصولات چاپی را بر عهده دارد . مجموعه ماشین‌آلات خط چاپ ساخت کمپانی هایدلبرگ آلمان و خط کامل و خط صحافی چسب گرم ساخت کمپانی مولر مارتینی و خط کامل صحافی جلدسخت ساخت کمپانی کلبوس آلمان می‌باشد که یکی از دوخط کامل موجود در استان قم می‌باشد . به‌طور متوسط پنج میلیون جلد کتاب در سال چاپ می‌گردد که بر اساس آخرین آمار کل تولید کتاب کشور ، مبلغ ۸۰۰ میلیارد تومان بوده که از این میزان ۱۰ میلیارد تومان آن مربوط به این موسسه می‌باشد .

واحد سمعی بصری:

واحد سمعی و بصری موسسه فرهنگی هنری مشعر در راستای تحقق اهداف نماینده محترم ولی‌فقیه در امور حج و زیارت شروع به فعالیت نموده و در این راستا اکثر برنامه‌های بعثه مقام معظم رهبری را در کشورهای عربستان، عراق، سوریه و همچنین کشور عزیزمان ایران تحت پوشش قرار داده است. این واحد در خصوص ارتقاء سطح فرهنگی زائرین نیز فعال بوده و با تهیه فیلم‌های مستند و آموزشی آنان را با اطلاعات و آمادگی کامل راهی سفرهای زیارتی می‌نماید و به‌منظور توسعه و تولید آثار هنری و رسانه ایی دارای یک استودیوی مجهز تلویزیونی به ابعاد ۱۰۰ مترمربع و همچنین امکاناتی از قبیل دوربین‌های متعدد EX3  ، دستگاه ترکیت تصویر ویدئو ،باکس‌های تدوین و سیستم نور کامل می‌باشد.

این استودیو با استفاده از نورپردازی های دقیق، ایجاد صدای مناسب، انتقال تصاویر ویدئویی و کامپیوتری با کیفیت عالی، محیطی را بوجود آورده که بوسیله آن مدعوین، احساس راحتی و تمرکز بیشتری داشته و از مطالب ارائه شده استفاده کافی را ببرند.

همچنین مدیریت دقیق در اجرای برنامه و هماهنگ بودن عوامل اجرایی از شاخص های مهم تیم سمعی بصری به شمار میرود.

واحد سمعی بصری دارای آرشیوی غنی بوده و تمام عکس‌ها و فیلم‌های مربوط به مراسم‌هایی که توسط بعثه مقام معظم رهبری در مکه مکرمه، مدینه منوره، عتبات عالیات و سوریه برگزار گردیده را در اختیار دارد.

واحد سمعی بصری مؤسسه فرهنگی هنری مشعر آماده ارائه مناسبترین و کارآمدترین سرویس ها در برگزاری کلیه مجامع بین المللی، ملی، علمی، آموزشی، فرهنگی، هنری و تخصصی با بهره گیری از پیشرفته ترین امکانات صوتی و تصویری، استودیو تخصصی مونتاژ و افراد متخصص و متعهد می باشد.

برای ارتباط با مرکز سفارشات مؤسسه فرهنگی هنری مشعر می توانید با شماره ۶۶۴۸۷۰۴۲ ۰۲۱ تماس حاصل نمائید.

فروشگاه سایت مشعر در حال تکمیل شدن می باشد، این فروشگاه در حال حاضر صرفا" جهت معرفی محصولات مشعر است. جهت تهیه محصولات متنوع حوزه حج و زیارت می توانید با شماره 02164512003 فروشگاه مرکزی مشعر تماس بگیرید.