1_58861667520446262368

ثبت نام های اربعین از مرز ۹۰۰ هزار نفر گذشت

معاون سازمان حج و زیارت از ثبت نام های روز افزون زائران اربعین در سامانه سماح خبر داد و گفت: تا کنون بیش از ۹۰۰ هزار نفر از مشتاقان حضور در مراسم پیاده روی اربعین در این سامانه ثبت نام کرده اند.

حمید محمدی صبح امروز- شنبه ۱۵ آبان ماه –  از ثبت نام بیش از ۹۰۰ هزار نفر از مشتاقان زیارت اربعین در سامانه سماح خبر داد و گفت: تعدادی از ثبت نام کنندگان مراحل نام نویسی خود را نهایی نکرده اند که لازم است این عزیزان مدارک خود را برای انجام سریع تر فرآیند دریافت ویزا به دفتر زیارتی که در سماح انتخاب کرده اند، تحویل دهند تا ویزای آنان بموقع صادر شود.

وی در خصوص ثبت نام تک مرحله ای زائران اربعین توضیح داد: برای اینکه تسهیلات بهتری برای زائران فراهم شود، ۲۳۰۰ دفتر زیارتی در سراسر کشور آمادگی دارند که کار ثبت نام و دریافت مدارک زائران را بصورت یکجا انجام دهند که بطور رسمی از صبح دوشنبه این برنامه اجرایی خواهد شد اما هم اکنون هم دفاتر زیارتی برای این امر آمادگی دارند.

صدور ویزای مشتاقان زیارت اربعین در ۱۹ دفتر کنسولگری ثابت و موقت کشور عراق با سرعت در حال انجام است.

امسال پیش بینی می شود جمعیتی بیش از دو میلیون نفر از زائران ایرانی در همایش حماسی پیاده روی اربعین حسینی(ع) حضور پیدا کنند.

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه سایت مشعر در حال تکمیل شدن می باشد، این فروشگاه در حال حاضر صرفا" جهت معرفی محصولات مشعر است. جهت تهیه محصولات متنوع حوزه حج و زیارت می توانید با شماره 02164512003 فروشگاه مرکزی مشعر تماس بگیرید.